Kaltun Halı Saha Turnuvası Sona Erdi

Kaltun Holding, tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen geleneksel halı saha futbol turnuvası sona erdi. Final maçını kazanan Hisarardı 1, turnuvanın şampiyonu oldu.

Ekleyen : / 23.09.2014 / Bu Haber HABERLER Kategorisinde...

(Haberin Resim Galerisi Var)

Çine Çinçin Halı Saha Tesisleri`nde 28 Nisan’da başlayan turnuvaya 2 grup halinde 12 takım katıldı. Turnuvanın şampiyonu Yatağan şantiyesi Hisarardı 1 Takımı olurken, finalde Çine Tesisleri Barça Takımı`nı 6-3’lük skorla yendi.

Bu turnuvanın ikincisini düzenlemelerinin mutluluğunu yaşadıklarını söyleyen Kaltun Holding’in Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Tuncer, “Bu turnuvamızı düzenlememizdeki amaç, farklı şirketlerimizde görev yapan arkadaşlarımızın kaynaşmasını sağlamak ve motivasyonlarını arttırmaktır. İş hayatının yoğun temposunda bu tip aktivitelerle arkadaşlarımızı hem dinlendirmeyi, hem eğlendirmeyi, hem de spor yaparak sağlıklı yaşam sürmelerine katkı sağlamak istiyoruz.

Turnuvaya katılan tüm takımlarımıza ve turnuvada emeği geçen tüm mesai arkadaşlarımıza sonsuz teşekkür ediyorum” dedi. Turnuva sonunda Kaltun Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Tuncer, turnuvada şampiyonunu ve ikinci olan takımın her oyuncusuna katılım belgesi ve hediye çeki verdi.

Kaynak : Denge Gazetesi

EN BAŞA DÖN